UWAGA: Strona może zawierać ciasteczka! :)
O mnie
Blog / News
Fotografia
Strony WWW
Links & Apps
Video-Clips
Starsze fotki

Zawody modeli RC, Pabianice 2012-06-10

2012-06-11 23:42:12 Komentarze: 3

Zawody modeli szybowców i motoszybowców o Puchar Województwa Łódzkiego.
Pabianice 2012-06-10


Szybowce:
Nr startpilotklubkolejka 1kolejka 2sumamiejsce
3Krzysztof JasińskiPabianice AMK3332295621
1Marek Wysocki"Speed of Sound"2982435412
2Sebastian UrbanekKoluszki2522685203
11Hubert PodstawczyńskiPabianice AMK2452705154
7Marcin JasińskiPabianice AMK2372494865
13Krzysztof UrbanekKoluszki1892714606
10Edward KowalskiAeroklub Łódzki2022504527
8Mariusz KafelPabianice AMK1632794428
5Tomasz SłowikowskiZduńska Wola MDK1902144049
12Witold SzymańskiWola Wężykowa13324838110
4Wojciech UrbanZduńska Wola MDK23512836311
9Ireneusz KaźmierczakZduńska Wola MDK14510925412

Motoszybowce:
Nr startpilotklubkolejka 1kolejka 2sumamiejsce
6Marek WysockiSpeed of Sound62163412551
7Krzysztof UrbanekKoluszki60361412172
13Krzysztof JasińskiPabianice AMK60559612013
12Hubert PodstawczyńskiPabianice AMK62457211964
5Tomasz SłowikowskiZduńska Wola MDK61657111875
2Marcin JasińskiPabianice AMK57153711086
4Andrzej BlandoBrzeziny64844510937
10Edward KowalskiAeroklub Łódzki46557810438
1Mariusz KafelPabianice AMK56747110389
9Marek FridenbergerBełchatów TsiR JUPITER38836074810
8Ireneusz KaźmierczakZduńska Wola MDK27241969111
11Witold SzymańskiWola Wężykowa579057912
3Guy SimmonsSpeed of Sound125012513


simon 2012-06-12 11:04:34
ktore miejsce?

Dark-J 2012-06-12 11:19:49
Dołożyłem tabele z wynikami :)

:) 2012-06-12 13:52:41
Fajnie zrobione


Autor: Marcin Jasiński (Dark-J)     Liczba wyświetleń: 1363